E-post:       katrinsaali@gmail.com
Aadress:    teraapia kabinet Tallinnas - Koidu 18
Keeled:      eesti, inglise, vene

UUS TEENUS! Virtuaalkohtumine:
Senikaua, kuni peame hoidma pikivahet, pakun võimalust kohtuda läbi Skype või WhatsAppi. Virtuaalkohtumisel on tunnihind tavanõustamisest 25% soodsam ehk siis 90 EUR/1 tund.

Kui soovite registreeruda nõustamisele, saatke palun e-kiri, kus mõne sõnaga kirjeldate oma probleemi, millele otsite lahendust. Kirjutage palun ka sellest, mida Te nõustamiselt ootate ja kas asi on pakiline.  Nii saan otsustada, kas see on minu kompetentsis või on õigem, kui soovitan Teile kedagi teist. Katsun Teile vastata kolme tööpäeva jooksul, et leida Teile sobiv aeg või siis suunata Teid edasi mõne oma hea kolleegi poole.


Nõustamise seansside pikkus:
Kui kaua meil täpselt läheb, on mul väga raske prognoosida, kuna töö on ju tellija materjalist. Iga inimese lugu ja talle sobiv tempo on erinev. Mõnikord on seansi pikkus tund, mõnikord kaks ja on juhtunud ka pikemaid seansse. Erapraksises töötava terapeudina saan ma lubada luksust pühendada Teie jaoks nii palju aega, kui Teil tarvis on, et saaksite hinge klaarimaks ja et saaksime kaaluda erinevaid vaatenurki ja lähenemisi Teie probleemile. Kliendil on alati võimalus lõpetada kohtumine just siis, kui ta seda õigeks peab.

Tasumine:
Ma töötan tunnitasu alusel: 120 EUR / 1 tund. Seansi tasu kujuneb vastavalt koosviibitud ajale. Maksta saab nii ülekandega arve alusel kui sularahas.


Ettevõte:    Valendik OÜ
Valendik – avatus, kus tõde saab varjamatult avaneda. See on võimalikkus, millelt saab olemise varjamatus tegelikuks. Valendiku peal olevale varjamatusele lisandub tema all olev varjatus.