E-post:       katrinsaali@gmail.com
Aadress:    teraapiakabinet Tallinnas - Koidu 18
Keeled:      eesti, inglise, vene
Seoses ilusa ilma ja suvepuhkusega ei toimu vastuvõttu kuni 21.augustini.
***

Eluline tõsiasi on paraku, et mu järjekord on mõnikord nii pikk, et ma võin uutele klientidele äraütlevalt vastata, sest aega ja jaksu jagub vaid parasjagu töös olevatele "vanadele" klientidele.

Samas, ei maksa eelöeldust heituda, kirjutada tasub ikka, kuna mõnikord on just käesoleval nädalal keegi oma ajast loobunud või on töö kellegagi just lõppenud ja mul mahub graafikusse uus klient.

Kui soovite registreeruda nõustamisele, saatke palun e-kiri, kus mõne lausega kirjeldate oma probleemi, millele otsite lahendust. Kirjutage palun ka sellest, mida Te nõustamiselt ootate ja kas asi on pakiline. Nii saan otsustada, kas see on minu kompetentsis või on õigem, kui soovitan Teile kedagi teist. Seepärast on see kiri oma probleemi kirjeldusega minu jaoks väga oluline. See näitab ka Teie motivatsiooni, et huvituda iseenda toimimisest ja suhetemustritest. 
Iga kingsepp peaks jääma oma liistude juurde. Mina olen valinud oma liistudeks suhted ja inimese läbisaamise iseendaga. Psüühikahäirete - depressiooni, ärevuse, sõltuvuste ja söömishäirete ravi jäägu kliiniliste psühholoogide pärusmaaks.

Katsun Teile vastata kolme tööpäeva jooksul, et leida Teile sobiv aeg või siis suunata Teid edasi mõne oma hea kolleegi poole.

Nõustamise seansside pikkus:
Kui kaua meil täpselt läheb, on mul väga raske prognoosida, kuna töö on ju tellija materjalist. Iga inimese lugu ja talle sobiv tempo on erinev. Mõnikord on seansi pikkus tund, mõnikord kaks ja on juhtunud ka pikemaid seansse. Erapraksises töötava terapeudina saan ma lubada luksust pühendada Teie jaoks nii palju aega, kui Teil tarvis on, et saaksite hinge klaarimaks ja et saaksime kaaluda erinevaid vaatenurki ja lähenemisi Teie probleemile. Kliendil on alati võimalus lõpetada kohtumine just siis, kui ta seda õigeks peab.

Tasumine:
Ma töötan tunnitasu alusel: 150 EUR / 1 tund. Seansi tasu kujuneb vastavalt koosviibitud ajale. Maksta saab nii ülekandega arve alusel kui sularahas.
Nõustamist on võmalik läbi viia ka virtuaalkohtumisena läbi Skype'i või mõnes Teie poolt eelistatud virtuaalkeskkonnas.


Ettevõte:    Valendik OÜ
Valendik – avatus, kus tõde saab varjamatult avaneda. Valendiku peal olevale varjamatusele lisandub tema all olev varjatus.